Idealny kosmetyk: Serum wzmacniające A + E do włosów BIOVAX

Autor: Agnesa o 09:50
Witam Was po krótkiej przerwie spowodowanej mini urlopem :).

Pewnie większość z Was używała bądź słyszała o maseczce do włosów z Waxa... Dodawana do niej jest próbka serum wzmacniającego A+E, ja po wypróbowaniu zdecydowałam się na zakup tego produktu w nieco większej wersji :).
Gdy tylko dowiedziałam się, że w Superpharm kupując jedno serum drugie dostajemy za grosik ani chwili się nie wahałam tylko już byłam przy kasie ;) .

Cena za dwa produkty 14,00zł

Obietnice producenta: 
Moja opinia: 
Opakowanie nie jest zbyt duże, bo to tylko 15ml. Produkt jednak dla mnie jest wydajny, ponieważ jego konsystencja jest dość tłusta, oleista i dużo go na włosy nie nałożymy. Nakładamy jedynie na końcówki lub zniszczone partie włosów omijając nasadę. Zapach tego olejku jest bardzo przyjemny taki naturalny :). 
Przechodząc do działania dla mnie jest to idealny produkt. Już po kilku użyciach widać różnicę... włosy są wyraźnie gładsze, nawilżone, wyglądają na zdrowsze i mocniejsze. Kilka osób pytało mnie czego używam, że mam tak zdrowo błyszczące włosy i nienaruszone końcówki :). Jestem na prawdę bardzo zadowolona, bo serum bardzo dobrze działa i mimo swojej konsystencji nie obciąża włosów i nie zostawia na nich tłustej warstwy :). Zgadzam się ze wszystkim co napisał producent :). 


Ocena: 10/10 Będę go kupowała regularnie, bo wart jest swojej ceny, a gdy kupimy go w promocji takiej jak ja, naprawdę mamy profesjonalny produkt za małe pieniądze. 

  7 komentarze:

dziewczyna mojego chłopaka pisze...

Zachęcająca opinia :)
Jeszcze nie używałam nigdy tego serum, do tej pory moje ulubione to serum na zniszczone końcówki z Avonu, które również nieźle się spisuje :)

Enka pisze...

właśnie ostatnio w masce Biovax znalazłam próbeczkę tego serum i wydaje się super :)

Malina pisze...

Ale pozytywna recenzja, a ja jeszcze nie miałam nic tej firmy - Biovax muszę zapamiętać, choć logo jest mi znane.

Jane pisze...

jak znajdę to kupię i z chęcią wypróbuję ;)

czarnulkaa pisze...

bardzo ciekawy produkt;)

obserwuje i zapraszam na rozdanie;)

Regi pisze...

Też posiadam i bardzo lubię :) Ale o takiej promocji w Superpharm nie słyszałam :( To jeszcze aktualne? Bo jak tak to zaraz jadę :D
+ obs

Adrianna ▲ pisze...

Też kupiłam je w tej promocji i jak na razie pozytywnie :D

Prześlij komentarz

 

Recenzje, kosmetyki, zakupy Template by Ipietoon Blogger Template | by EG