Płyn do soczewek Bio True Bausch&Lomb

Autor: Agnesa o 20:40
Hej :)
Jak wiecie już z poprzedniego posta niestety mam wadę wzroku. Okulary zakładam wtedy, gdy moje oczy są już lekko zmęczone soczewkami. Ostatnio skusiłam się na zakup nowego płynu do soczewek Bio True Bausch&Lomb. Chciałam spróbować coś nowego, dlatego kupiłam małe opakowanie na allegro. Było po bardzo atrakcyjnej cenie ok. 6 zł za 2 x 60 ml.


Opis producenta: 
Bio true Multi-Purpose Solution to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych inspirowany biologią ludzkiego oka. Płyn ten działa jak twoje oczy. Ma zrównoważone pH odpowiadające odczynowi zdrowych łez. Czyści i eliminuje drobnoustroje. Przeznaczony jest do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych,w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych.
Wewnątrz opakowania znajduje się pojemnik na soczewki.
Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue służy do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania.


Moja opinia:
Małe opakowanie jest bardzo praktyczne, w sam raz w podróż lub dla osoby, która robi sobie przerwy z soczewkami. Noszę go awaryjnie w torebce ;). Oczywiście dostępny jest również o większej pojemności. Do płynu dołączane są pojemniczki na soczewki. Szkła kontaktowe są po nim bardzo dobrze oczyszczone i zdezynfekowane, a moje oczy już nie bolą pod koniec dnia, więc również je nawilża. Gdy nie mam pod ręką kropli ten płyn również się sprawdza, ponieważ jest inspirowany biologią ludzkiego oka. Jest to zdecydowanie mój faworyt. Używałam już kilka tego typu produktów i zawsze było coś nie tak... Na początku myślałam, że to być może wina źle dobranych soczewek. Jednak płyn także pełni bardzo ważną rolę i również musimy go sobie dobierać indywidualnie. Akurat moje oczy bardzo polubiły ten płyn i raczej przy nim już zostanę ;). 

6 komentarze:

Aaliyah pisze...

miałam go i podzielam opinię, bardzo dobry :) mam również inny płyn tej samej firmy - ReNu i używam go niezmiennie od dwóch lat :)

Agi pisze...

uzywam go namietnie i bardzo lubie :)

sheerblonde pisze...

Taka mala wersja torebkowa to świetny pomysł. Kto nosi szkła ten wie, że się przydaje. Nie miałam, ale myślę, że wypróbuję.

Gurmetka pisze...

używałam go wcześniej (teraz mam jakiś inny, bo tego akurat nie było), jest bardzo fajny :)

Anonimowy pisze...

jak dla mnie super :) bardzo ladny blog!

Melania pisze...

Aaa! Ten płyn jest świetny. Miałam go już wcześniej na zmianę z ReNu. A jak dostała paczkę z soczewkami okazało się, że dostałam ten właśnie płyn za darmo. Super zaskoczenie:)

Prześlij komentarz

 

Recenzje, kosmetyki, zakupy Template by Ipietoon Blogger Template | by EG